رقابت در اخذ گرنت بوت کمپ پرینت 3 بعدی و Rapid Prototyping و کارآفرینی از طریق آن

اگر آماده رویارویی با آینده فناوری هستید و به گواهی معتبر  نیاز دارید،  در این دوره ثبت نام کنید

 

انقلاب صنعتی چهارم همانند بقیه‌ی انقلاب‌های صنعتی همه‌ی جنبه‌های زندگی بشری را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در این میان یکی از بازیگران اصلی این انقلاب بدون شک   چاپ سه بعدی است که دنیا را تغییر خواهد داد. (مشاهده ویدئواز آپارات)

در یک بررسی ناباورانه، بخش تحقیقات Acumen پیش بینی کرده است که بازار جهانی چاپ سه بعدی تا سال ۲۰۲۶ به ۴۱ میلیارد دلار خواهد رسید  و البته برخی این میزان را تا حدود 52 میلیارد دلار نیز برآورد کرده اند. تکامل فناوری پرینت سه بعدی که تقریباً هر صنعت اصلی را میتواند متحول کند، همچنین شیوه زندگی و کار ما را در آینده نیز تغییر خواهد داد، زیرا تقریباً در تمام صنایعی که فکر می‌کنید از پرینت سه بعدی استفاده می‌شود .

به عنوان مثال صنعت جواهرسازی، محصولات دندانپزشکی و پزشکی، عینک هوشمند، مدل‌های معماری و ماکت ها، مبحث اعضای مصنوعی، صنعت فیلم سازی، در بخش طراحی (چراغ‌ها، مبلمان و غیره)، بازسازی فسیل‌ها در مباحث تاریخی و جانوری، ساخت مجدد آثار باستانی در باستان شناسی، بازسازی استخوان‌ها و قسمت‌های بدن در آسیب شناسی پزشکی قانونی و بازسازی شواهد به شدت آسیب دیده برگرفته از صحنه جرم ازکاربردهای  پرینتر‌های سه بعدی به شمار می رود.

پس با  DESA1100، شاخه اقتصاد دیجیتال آرتان 1100 ورود به آینده را استارت بزنید.

 

برای بورسیه شدن رقابت کنید

 

این دوره با بورسیه 70 درصدی شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال پارک فاوا و 50 درصدی آرتان آکادمی برگزار می گردد.

 

داوطلبانی که شرایط مندرج در تصویر زیر را حائز می باشند، پس از تکمیل مدارک نسبت یه تکمیل فرم بورسیه پارک فاوا اقدام نمایند.

 

*** تذکر مهم: همان طور که بیان شده است از بین افراد درخواست دهنده بورسیه فقط  10 نفر – پس از بررسی رزومه ها از طریق پارک فاوا – انتخاب گشته و شامل پوشش  70 درصد هزینه خواهد بود. (قبول شدگان بورسیه به جای 35 میلیون ریال، فقط یک میلیون وپنجاه هزار تومان پرداخت خواهند کرد.)

 

همکاری با سازمان هاو دانشگاه ها

این دوره با همکاری نهادهای معتبر زیر برگزار می گردد:

آرتان 1100 در صورت علاقمندی شرکت ها، دانشگاه ها، سازمان ها از قبیل کمیته امداد و … آماده عقد قرارداد تخفیفی می باشد.

تماس جهت مشاوره: 09301146863

درباره شرایط بوت کمپ

 • رویداد به صورت آنلاین و حضوری خواهد بود.
 • بخشی از فرایندهای عملی به صورت حضوری برگزار خواهند گردید.
 • متقاضیان بورسیه 70 درصدی پارک فاوا حتما باید واجد یکی از شرایط زیر باشند و باید مدرک احراز شرایط خود را از طریق فرم موجود در آدرس artan1100.ir ارسال نمایند:
  شاغل در شرکت های مستقر در پارک‌ها و مراکز رشد
  دانشجوی دانشگاههای دولتی / آزاد با معدل آخر ترم بالای 17
  دانشجوی سایر دانشگاهها با معدل آخرین ترم بالای 18
  مدیران و کارشناسان شرکت‌های فعال در حوزهIT
 • متقاضیان بورسیه 50 درصدی  ARTAN Academy از طریق مصاحبه انتخاب خواهند گردید.
 •  واجدین شرایط گرنت – با توجه به آزمون مصاحبه – این فرصت استثنائی را خواهند داشت که مستقیم در مرحله پیش شتابدهی شتابدهنده دانش بنیان آرتان 1100 به عنوان بنیانگذار یا هم تیمی وارد شوند و در این رابطه تعهدنامه و ضمانت لازم اخذ خواهد گردید.

 

 

ثبت نام بوت کمپ و کسب اطلاعات مکفی از طریق ایوند خواهدبود: